× Filtruj


Łowiska Kujawsko-Pomorskie

2 propozycji
Pokaż kafelki

Łowisko Jezioro Ostrowite

Golub-Dobrzyń, kujawsko-pomorskie
 otwarte

Stawy Dylewskie

Dylewo, kujawsko-pomorskie
 otwarte

Łowisko Jezioro Ostrowite

Golub-Dobrzyń, kujawsko-pomorskie
 otwarte

Stawy Dylewskie

Dylewo, kujawsko-pomorskie
 otwarte
newsletter
newsletter

Powiadomimy Cię na e-mail o nowych podobnych ofertach

Podany adres e-mail wykorzystamy do dostarczenia wybranych powiadomień o nowych wpisach. Wpisując e-mail potwierdzasz że zapoznałeś/aś się i akceptujesz Regulamin, a także Politykę Prywatności, zawierającą postanowienia informujące o fakcie i zakresie przetwarzania danych osobowych przez Fishery.pl Małgorzata Hegemajer.

Województwo kujawsko pomorskie jest województwem w którym znajdziemy bardzo dużo łowisk komercyjnych. Ma to niewątpliwie związek z jego położeniem i ilością wędkarzy którzy tu łowią stale lub tez okresowo. Niemniej bez względu na przyczyny takiego stanu rzeczy warto tu zaglądnąć z wędką na tego typu łowiska.

W okolicach wszystkich większych i mniejszych miast województwa takich jak Bydgoszcz, Toruń, Włocławek, Grudziądz czy Inowrocław można łowić na wodach komercyjnych.

Tutejsze zbiorniki komercyjne mają mocno rozwiniętą infrastrukturę. Sprzyja ona wędkarzom pod każdym względem. Dlatego tylko od wędkarza i jego indywidualnych potrzeb zależy które wybierze. Na wielu z nich można rozbić namiot, rozpalić ognisko czy wynająć domek. Niektóre zapewniają miło spędzony czas nie tylko wędkarzom ale i ich rodzinom.

Do góry  Mapa