× Filtruj


Łowiska Lubelskie

1 propozycji
Pokaż kafelki

Agroturystyka 'W Dolinie Stawów'

Wąwolnica, lubelskie
 otwarte

Agroturystyka 'W Dolinie Stawów'

Wąwolnica, lubelskie
 otwarte
newsletter
newsletter

Powiadomimy Cię na e-mail o nowych podobnych ofertach

Podany adres e-mail wykorzystamy do dostarczenia wybranych powiadomień o nowych wpisach. Wpisując e-mail potwierdzasz że zapoznałeś/aś się i akceptujesz Regulamin, a także Politykę Prywatności, zawierającą postanowienia informujące o fakcie i zakresie przetwarzania danych osobowych przez Fishery.pl Małgorzata Hegemajer.

Województwo lubelskie pomimo że nie jest kojarzone z dużymi, znaczącymi i znanymi wodami jest bardzo bogate w łowiska komercyjne. Tutaj każdy wędkarz bez względu na preferencje znajdzie coś dla siebie.

W okolicach wszystkich większych miast takich jak Lublin, Biłgoraj, Chełm, Puławy czy Kraśnik Można znaleźć takie łowiska. Można wybierać pomiędzy łowiskami ukierunkowanymi na połów karpi, łowiskami spinningowymi jak i pozostałymi bardziej ogólnymi wodami.

W zależności czy chcemy łowić w nocy, czy mamy ochotę wynająć domek lub rozbić namiot a nawet wypocząć z całą rodziną nie będzie z tym żadnego problemu. Dlatego warto zapoznać się z wymaganiami i możliwościami jakie w zamian otrzymujemy na stronie LOWISKA.PL

Do góry  Mapa