× Filtruj


Łowiska Podkarpackie

1 propozycji
Pokaż kafelki

Łowisko Zgoda

Zgoda, podkarpackie
 otwarte

Łowisko Zgoda

Zgoda, podkarpackie
 otwarte
newsletter
newsletter

Powiadomimy Cię na e-mail o nowych podobnych ofertach

Podany adres e-mail wykorzystamy do dostarczenia wybranych powiadomień o nowych wpisach. Wpisując e-mail potwierdzasz że zapoznałeś/aś się i akceptujesz Regulamin, a także Politykę Prywatności, zawierającą postanowienia informujące o fakcie i zakresie przetwarzania danych osobowych przez Fishery.pl Małgorzata Hegemajer.

Województwo podkarpackie jest obszarem stosunkowo ubogim w łowiska naturalne. Kilka średnich rzek i naturalnych zbiorników z wodą stojącą. Brak większych jezior jedynie zbiorniki zaporowe ratują sytuację i cieszą się bardzo dużą popularnością. Właśnie z tych powodów łowiska specjalne mają bardzo duże znaczenie i są doceniane przez wędkarzy. Pomimo że ze względu na liczbę mieszkańców presja wędkarska nie jest tu duża w porównaniu do wielu innych regionów kraju łowiska komercyjne nie narzekają na brak chętnych którzy chcą połowić i odpocząć.

Najczęściej odwiedzane są łowiska komercyjne w województwie podkarpackim, znajdują się w pobliżu takich miast jak Rzeszów, Krosno, Przemyśl, Mielec, Dębica,  Sanok czy Stalowa Wola.

Żeby spokojnie, bezstresowo połowić należy wcześniej zapoznać się z warunkami i przepisami jakie obowiązują na danym łowisku. Nigdzie nie są to przepisy "zaporowe" dla wędkarzy jednak różną się od siebie.

Możliwość rozbicia namiotu, wynajęcia noclegu lub połowów nocnych są możliwe jednak nie na każdym z łowisk. Ogólnie temat łowisk komercyjnych ciągle się tu rozwija dlatego należy sprawdzać sytuację na bieżąco.

Do góry  Mapa