× Filtruj


Łowiska Zachodniopomorskie

Pokaż kafelki
Nie znaleziono żadnego obiektu.
newsletter
newsletter

Powiadomimy Cię na e-mail o nowych podobnych ofertach

Podany adres e-mail wykorzystamy do dostarczenia wybranych powiadomień o nowych wpisach. Wpisując e-mail potwierdzasz że zapoznałeś/aś się i akceptujesz Regulamin, a także Politykę Prywatności, zawierającą postanowienia informujące o fakcie i zakresie przetwarzania danych osobowych przez Fishery.pl Małgorzata Hegemajer.

W pobliżu miast województwa zachodniopomorskiego takich jak Koszalin, Kołobrzeg, Szczecin czy Wałcz jest wiele łowisk komercyjnych. pomimo tego że to region w którym nie brakuje ogólnodostępnych wód które podlegają głównie pod Polski Związek Wędkarski, cieczą się one wielkim powodzeniem i stanowią dla nich dobrą i zdrową konkurencję.

Główną zaletą łowisk komercyjnych w tym regionie jest ich szeroko rozwinięta infrastruktura. W zależności od tego czy ktoś ma ochotę spędzić noc pod namiotem czy dwa trzy dni z rodziną i wynająć domek każdy znajdzie tu coś dla siebie.

Łowiska komercyjne karpiowe, spinningowe i o rybostanie zróżnicowanym dają każdemu wędkarzowi pole do pokazania co umie. Tu nikt nie może się nudzić. Strona ŁOWISKA.PL pomoże w wybraniu wody pod indywidualne potrzeby.

Do góry  Mapa